O inwestycji

Wyjątkowe mieszkanie
dla Ciebie


Dobrego Pasterza 52 to doskonały adres do zamieszkania. O wyjątkowości tej inwestycji decydują trzy główne cechy:

  • atrakcyjna lokalizacja,
  • projekt architektoniczny,
  • wysoki standard wykonania, komfort i bezpieczeństwo.

Atrakcyjna lokalizacja

Inwestycja powstaje w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krakowa – Prądnik Czerwony. Doskonale rozwinięta komunikacja miejska zapewnia mieszkańcom szybki i bezpośredni dojazd do niemal wszystkich części Krakowa. Położenie w pobliżu alei 29 Listopada jest gwarancją zarówno dogodnego dojazdu do centrum, jak i wyjazdu z miasta, bez zbędnej straty czasu.

Jednym z najważniejszych atutów inwestycji jest bezpośrednie sąsiedztwo parku „Zaczarowanej Dorożki”, nazwanego tak od miejsca zamieszkania legendarnego dorożkarza. To doskonałe miejsce wypoczynku jest na wyciągnięcie ręki - wystarczy wyjść z budynku, aby odpocząć w cieniu zieleni przy fontannie. Dzieci mają do dyspozycji nowoczesny, bezpieczny i doskonale wyposażony plac zabaw. W najbliższym otoczeniu budynku mieszkańcy znajdą w pełni rozwiniętą infrastrukturę: przedszkola, szkoły, sklepy spożywcze, pocztę, bank, apteki, przychodnie, kościół i inne obiekty użyteczności publicznej. Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest również bliskość centrów handlowych i miejsc rozrywki jak: CH Krokus, Auchan, OBI; Aquapark czy Multikino.

 

​Projekt architektoniczny

Projekt został wykonany przez renomowaną pracownię architektoniczną i powstał z myślą o klientach poszukujących rozwiązań łączących estetykę i funkcjonalność. To projekt budynku doskonale wpisującego się w otaczającą zabudowę i istniejącą zieleń, wyróżniającego się oryginalną architekturą i wysokimi walorami użytkowymi. Zagospodarowanie terenu z nowymi nasadzeniami będzie stanowiło naturalne uzupełnienie istniejącej kompozycji drzew i krzewów. W czterokondygnacyjnym budynku powstanie 65 komfortowych apartamentów o zróżnicowanej powierzchni: od jednopokojowych mieszkań typu studio do przestronnych dwupoziomowych apartamentów z dużymi tarasami na dachu i pergolami. Niemal każde mieszkanie posiadać będzie powierzchnię dodatkową w postaci balkonów, ogródków lub tarasów. Dla zapewnienia wysokiego komfortu życia przyszłych mieszkańców w inwestycji zaprojektowano garaż podziemny z dużą ilością stanowisk postojowych, a także komórek lokatorskich i pomieszczeń gospodarczych. Bezkolizyjną komunikację w budynku zapewnią trzy klatki schodowe, wyposażone w cichobieżne windy.

 

Wysoki standard wykonania, komfort i bezpieczeństwo

W budynku dominuje technologia tradycyjna z wykorzystaniem naturalnych materiałów budowlanych, takich jak: ceramika, drewno, kamień czy stal szlachetna. Zaplanowane trzy oddzielnie trakty komunikacyjne zapewnią kameralność i niewielkie natężenie ruchu oraz zachowanie prywatności.

Jakość użytych do budowy materiałów i ich zaawansowanie technologiczne w połączeniu z doświadczeniem generalnego wykonawcy gwarantują, że powstający obiekt zaspokoi najwyższe wymagania.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, inwestor zaplanował nowoczesne rozwiązania teletechniczne, instalacje alarmowe i monitorujące. Dostawcą energii i ciepłej wody użytkowej będzie MPEC, co z pewnością wpłynie na niskie koszty utrzymania lokali.

Zakończenie budowy planowane jest na luty 2017 roku. Wysoką jakość robót oraz dotrzymanie terminu ich zakończenia gwarantuje generalny wykonawca - firma Grimbud.